НЕХАЙ ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ БУДЕ ЯСКРАВИМ ТА РАДІСНИМ!

Дата: 01.09.2021 16:27

У всіх школах Затишанської територіальної громади сьогодні пролунав Перший дзвоник. За парти сіли 892 учня, з них до перших класів Затишанської, Торосівської та Перехрестівської школи пішли 92 дитини, а до 11-х – 28 школярів.

Учнів, їх батьків та вчителів під час святкових лінійок вітали голова громади Геннадій Миколайович Топольницький, його заступник В’ячеслав Анатолійович Думитрашко, начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова, директори шкіл Людмила Олександрівна Чумак, Наталія Олексіївна Годовенко і Валентина Федорівна Грицюта, старости старостинських округів Марія Петрівна Кущенко і Василь Іванович Грекуляк, настоятелі храмів отець Сергій та отець Володимир.

Сподіваємося, що теплі слова привітань і найщиріших побажань сприятимуть легкому старту в новому навчальному році, а шкільні будні приноситимуть тільки радість.

Традиційно до свята 1 вересня керівництво громади підготувало набори канцелярських приладь для першокласників з малозабезпечених багатодітних родин та з тих, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. 31 набір вручено класним керівникам, а потім вони передані діткам.

У кожній школі підготували по-своєму святкові та змістовні урочисті частини – дітки брали участь у флешмобах, співали пісні, декламували вірші, дарували своїм любим учителям гори квітів…

Мелодії Перших дзвоників покликали учнів за парти. У шкільному житті на них чекають не лише уроки та домашні завдання, а й екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, шкільні концерти та багато іншого.

Дорогі діти! Відкривайте з радістю для себе шкільні двері Країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!