НА СТАВКУ ПРОВОДЯТЬСЯ «ЗЕМЛЯНІ» РОБОТИ

Дата: 30.08.2021 16:25

Розпочалися роботи щодо реалізації проекту з відновлення гідрологічного режиму ставка в селищі Затишшя.

Ще три місяці тому представники підрядної організації, що виграла тендер, обладнали систему спуску води. Це був досить тривалий процес, адже щедрі дощі не давали можливості осушити ставок повністю.

Нині спеціалісти приступили до «земляних» робіт – буде вивезено приблизно 10 тисяч кубометрів грунту.

«Ми хвилюємося, щоб у процесі земляних робіт на ставку не пошкодилося дорожнє покриття по вулиці Михайлівській, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Тому домовилися з представниками підрядної організації про те, що по завершенню робіт вони за власний рахунок відновлять пошкоджену дорогу і змиють з неї бруд».

Голова громади зауважив, що під час відновлення гідрологічного режиму водойми буде також виконано ряд додаткових робіт щодо відведення дощових вод у ставок з вулиці Михайлівської. В цьому краю відкрилося декілька мочарів, які дошкуляють місцевим жителям, тому обладнається декілька стічних труб і лотків.