ЗАСІДАННЯ «БЮДЖЕТНОЇ» КОМІСІЇ

Дата: 26.08.2021 17:07

Члени постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Затишанської селищної ради взяли участь у засіданні, де розглянули відповідні питання порядку денного сесії, що планується на початок вересня.

У першу чергу було внесено зміни до складу комісії – головою стала депутат Валентина Григорівна Клапатюк, заступником голови комісії – Олександр Михайлович Готко, а секретарем – Наталія Дмитрівна Топольницька.

Члени комісії розглянули проекти рішення про затвердження Програми будівництва, ремонту та модернізації систем водопостачання і водовідведення; внесення змін до Програми соціального захисту населення; внесення змін до бюджету Затишанської селищної ради та інші.

Більш детальну інформацію щодо згаданих питань надамо після проведення сесії, адже саме депутати в ході пленарного засідання приймають остаточні рішення.