НА ПРИЙОМІ У ГОЛОВИ ГРОМАДИ

Дата: 25.08.2021 14:29

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький здійснив особистий прийом громадян у Перехрестівському старостинському окрузі.

Зі своїми питаннями звернулося декілька місцевих жителів.

Зокрема мова йшла про виділення земельних ділянок (роз’яснення надали начальник відділу з питань земельних відносин, архітектури та ЖКГ Затишанської селищної ради Надія Галишина і провідний спеціаліст відділу Олеся Чорна).

Ще одне звернення стосувалося отримання матеріальної допомоги – чотири роки тому матір з трьома дітьми переїхала до села Перехрестове, проте на соціальні виплати не має права, бо не зареєстрована за місцем фактичного проживання. Як вийти із цієї ситуації – жінці пояснив голова громади.

Наступний прийом громадян відбудеться 27 серпня в селі Торосове.