ГОТУЮЧИСЬ ДО ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

Дата: 20.08.2021 14:38

Щойно завершилася нарада з питань підготовки до сесії Затишанської селищної ради. В кабінеті голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького зібралися відповідальні посадові особи та начальники відділів.

Під час наради обговорювалися питання порядку денного майбутньої сесії. Зокрема йшлося про затвердження Положення передачі комунального майна, внесення змін до складу виконавчого комітету та Програми соціального захисту населення, надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад, методику розрахунку орендної плати за нерухоме майно, Програму будівництва, ремонту та модернізації систем водопостачання і водовідведення на території селищної ради та інше.

Ці та інші питання будуть також розглядатися на засіданнях постійних депутатських комісій Затишанської селищної ради.