ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 18.08.2021 15:27

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом Затишанського селищного голови Геннадія Миколайовича Топольницького.

Члени виконкому прийняли рішення з таких питань:

- про взяття на облік сімей з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах;

- про затвердження проектної документації щодо капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Східній у селищі Затишшя;

- про затвердження положення про уповноважену особу з питань публічних закупівель – цей обсяг роботи виконуватиме начальник організаційного відділу Затишанської селищної ради Валентина Григорівна Клапатюк;

- про присвоєння адреси житловим будівлям;

- про затвердження плану заходів щодо святкування Дня Державного Прапора та 30-ої річниці Дня Незалежності України;

- про розірвання договору оренди нежитлового приміщення;

- про створення консультаційного пункту з питань цивільного захисту та утворення комісії з питань евакуації – нині питанням цивільного захисту населення приділяється значна увага на всіх рівнях, тому членам виконкому необхідно було прийняти відповідні рішення для належної організації цієї роботи.

Насамкінець розглянули заяви жителів громади щодо надання матеріальної допомоги на лікування та на ліквідацію наслідків потужних злив, що пронеслися 22 липня та 6 серпня (внаслідок стихійного лиха були підтоплені будинки жителів селища Затишшя та Торосове).

Загальна сума матеріальної допомоги склала понад 100 тисяч гривень. Ці гроші найближчим часом будуть перераховані на карткові рахунки заявників.