ХТО ЗРУЙНУВАВ «ПОЛІЦЕЙСЬКОГО»?

Дата: 17.08.2021 14:52

Цієї ночі в селі Торосове трапився прикрий інцидент – хтось знищив нещодавно встановленого «лежачого поліцейського».

На новенькій асфальтованій дорозі, що збудована по вулиці Центральній, було обладнано три пристрої примусового зниження швидкості руху автомобілів. Та комусь, мабуть, вони заважають їздити «з вітерцем». Тож вночі, з допомогою невідомих предметів, одного «поліцейського» повністю знищено. При цьому ніхто із місцевих нікого не бачив і нічого не чув.

«Ми встановлюємо «лежачих поліцейських» практично на всіх капітально відремонтованих вулицях нашої громади, – зауважив Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. – Це робиться перш за все для безпеки людей, щоб уникнути травмування пішоходів чи велосипедистів. Адже часто у багатьох водіїв автомобілів виникає бажання проїхати новенькою трасою на великій швидкості. А тут же можуть бути маленькі діти, люди похилого віку… Тому мені якось дивно, що жителі Торосового замовчують інформацію про те, хто знищив «лежачого поліцейського», наражаючи на небезпеку травмування себе та своїх рідних. Якщо комусь відомі імена винуватців даного інциденту – просимо повідомити будь-яким способом. Ми знайдемо заходи впливу на них і змусимо відновити зруйноване – для безпеки місцевих жителів».