КАПРЕМОНТ ДОРОГИ З ВІДВЕДЕННЯМ СТІЧНИХ ВОД

Дата: 06.08.2021 09:27

Розпочалися роботи з укладання асфальтобетону на другій частині вулиці Шкільної у селищі Затишшя.

Два роки тому одна ділянка вулиці була заасфальтова. Зараз виконується капремонт решти проїжджої частини.

«Це одна з найбільш проблемних ділянок, адже на вулицях Східній і Шкільній значний нахил поверхні дорожнього покриття, через що постійно вимивається грунт, – розповів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький. –  Саме тому ми вирішили замовити проект, який, крім асфальтування, передбачає й одночасне облаштування труби діаметром 600 мм і довжиною 10 метрів для відведення стічних вод».

Голова громади додав, що в цій частині Затишшя буде обладнана ціла система для відведення води – мережа з’єднуватиме вулиці Східну (від Сінної до Колгоспної), Пушкіна і Сінну (від Елеваторної до Південної). Завдання місцевої влади – «зав’язати» весь вузол і запобігти вимиванню проїжджої частини стічними водами.

Поки що вздовж вулиці Шкільної працівники підрядної організації сформували стічний рівчак, проте з часом тут буде встановлено спеціальні лотки.

У найближчих планах громади також розробка проекту з водовідведення для інших частин Затишшя та села Торосове, щоб комплексно вирішити питання з підтопленням територій і відведенням стічних вод. Як показали цьогорічні дощі, у селищі є 4 найбільш проблемні вулиці, а в селі – вулиця Центральна. Виконувати роботи окремими ділянками – не вихід із ситуації, необхідно побудувати взаємопов’язану систему, яка справно працюватиме в період великих дощів.