СЮРПРИЗ  ДЛЯ  БАГАТОДІТНИХ

Дата: 28.07.2021 10:05

Щороку в липні відзначається День родини. З нагоди свята працівники Затишанської селищної ради підготували сюрприз для всіх, хто проживає у громаді та має статус багатодітної сім’ї – для 151 родини передбачені добротні продуктові набори, які, сподіваємось, порадують діток і дорослих.

«Ми намагалися приділити увагу всім родинам, де виховується троє і більше дітей і які стоять на обліку в Затишанській селищній раді, – розповів голова громади Геннадій Миколайович Топольницький. – Відповідальні фахівці селищної ради доставили пакунки до всіх сіл, тож, маю надію, що до кінця місяця всі родини отримають набори».