РЕМОНТ – НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ

Дата: 22.07.2021 20:57

Наближаються до завершення роботи з капітального ремонту третього поверху Затишанського НВК.

Тут замінено стелю, підлогу та оновлено стіни у шести класних кабінетах. Також впорядковано три підсобні приміщення, внутрішню вбиральню та коридор.

«Після завершення цих робіт можна буде полегшено зітхнути, адже головний навчальний корпус Затишанського НВК стане повністю впорядкованим, – розповів голова громади Геннадій Топольницький. – Останні чотири роки ми планомірно ремонтували школу і витратили на це чимало бюджетних коштів, тож в подальшому будемо тільки підтримувати все у належному стані».