КИПИТЬ РОБОТА В ТОРОСІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Дата: 20.07.2021 12:02

У Торосівській школі тривають роботи з капітального ремонту приміщення для 1 класу та модернізації внутрішніх вбиралень.

Голова Затишанської громади Геннадій Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова вчора проінспектували хід робіт і узгодили подальші дії будівельників.

«До цього часу в Торосівській школі на першому поверсі було дві внутрішні вбиральні – окремо для хлопців та дівчат, – розповів Г.Топольницький. – Але вони не відповідають сучасним вимогам  і ми вирішили провести модернізацію туалетів з облаштуванням окремих закритих кабінок. Роботи тривають в хорошому темпі, тож з нового навчального року учні та вчителі матимуть гідні побутові умови».

Що стосується капремонту приміщення для майбутніх першокласників, то тут буде замінено підлогу, облаштовано нову стелю і оновлено стіни.