СВЯТО ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ ГРОМАДИ

Дата: 19.07.2021 12:15

Вперше за багато років у Затишанській громаді відзначили День бухгалтера – у Будинку культури зібралися всі, хто присвятив своє життя зведенню цифр. А це близько сорока фахівців з різних підприємств та організацій селища Затишшя, сіл Торосове і Перехрестове.

З вітальним словом до бухгалтерів звернулися Затишанський селищний голова Геннадій Топольницький та помічниця депутата Одеської обласної ради Микити Кузькевича Валентина Крилова. Депутат презентував винуватцям свята декілька ящиків шампанського та цукерки до святкового столу, а ще найближчим часом організує розважальну поїздку, де бухгалтери зможуть відпочити і набратися позитивних емоцій для своєї подальшої роботи.

Громада відзначила пам’ятними подарунками кращих із кращих представниць цієї унікальної професії. Під гучні оплески колег на сцену підіймалися Вікторія Нєстєрова – головний бухгалтер управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради, Оксана Романик – начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Затишанської селищної ради, Наталія Гогулінська – бухгалтер СФГ «Граніт», Лариса Шумейко – бухгалтер СФГ «Кристал», Галина Роздобудько – головний бухгалтер ТОВ «Правда». Подарунки підготували й для Наталії Шворак – головного економіста ТОВ «Агрокомодітіз», Наталії Безпечної – головного бухгалтера ВТФ «Олтіс» ТОВ, Наталії Готко – головного бухгалтера Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Наталії Косюк – головного бухгалтера СФГ «Стан», але з різних причин вони не змогли бути на святі. Добротні набори посуду, квіти та грамоти неабияк порадували бухгалтерів.

Того дня ніхто не залишився без уваги – всім присутнім у залі бухгалтерам голова громади Геннадій Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова вручили квіти, подарунки і жартівливі дипломи про закінчення академії бухгалтерських наук.

Потім аматори Затишанського, Торосівського і Перехрестівського Будинків культури дали чудовий концерт. Пісні у виконанні артистів звеселили наших бухгалтерів, вони відпочили від усієї душі і висловили побажання, щоб такі змістовні свята організовувалися кожного року!