ПРАЦЮЮТЬ НАД УТИЛІЗАЦІЄЮ ВІДХОДІВ

Дата: 14.07.2021 10:52

Під егідою Європейської Бізнес Асоціації в Україні діє проект «Агро Варта», який дає можливість сільськогосподарським виробникам абсолютно безплатно передавати на переробку, знешкодження, видалення та утилізацію використані пакувальні матеріали і тару з-під пестицидів. Адже вони забруднюють грунти, повітря, водні ресурси, у тому числі підземні водоносні горизонти.

Надавачем послуги щодо поводження з тарою з-під пестицидів було обрано компанію ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ». Це підприємство, яке успішно збирає, зберігає, перевозить, утилізує, видаляє та знешкоджує небезпечні види відходів.

Компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи для ведення господарської діяльності.

За більш детальною інформацією сільгоспвиробники Затишанської громади можуть звернутися до представника ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» за тел: 050-363-33-16.