ГОТУЮЧИСЬ ДО ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Дата: 12.07.2021 14:12

Щойно завершилося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, де розглядалися «бюджетні» питання, що виноситимуться на розгляд депутатів під час чергової сесії Затишанської селищної ради.

Йшлося про встановлення місцевих податків і зборів, пожежну безпеку в закладах освіти, оздоровлення дітей, внесення змін до низки місцевих програм та бюджету громади.

Члени комісії уважно вивчали кожне питання, уточнювали нюанси та вносили свої пропозиції.

Більш детально про прийняті проекти рішень розповімо після засідання сесії Затишанської селищної ради, яка відбудеться 14 липня.