ВМІЄМО ПРАЦЮВАТИ – ЛЮБИМО Й СВЯТКУВАТИ!

Дата: 10.07.2021 11:54

Вчора жителі Затишанської громади дружною родиною відзначили свято Івана Купала. У парку поблизу Затишанського Будинку культури яблуку ніде було впасти – з усіх навколишніх сіл зібралося чимало людей. Запальна музика, оригінальні фотозони, щедро накриті столи так і вабили прихильників активного відпочинку.

Працівники старостинських округів громади, педколективи трьох шкіл, медики Затишанського центру первинної медико-санітарної допомоги, представники комунального підприємства «Господар», ТОВ «Правда», «Агрокомодітіз» та інших організацій оформили чудові локації з виробами майстринь і різними кулінарними смаколиками. Були й персональні виставки вишивальниць, умілиць бісероплетіння та в’язальниць – їх роботи вражали і захоплювали.

Поки одна частина учасників свята розглядала все це розмаїття рукотворної краси і пригощалася наїдками та прохолодними напоями, інша зручно розмістилася на лавках в очікуванні концертної програми. А вона, завдяки старанням працівників культури, видалася напрочуд яскравою та змістовною. Чудові пісні і танці затишанських, торосівських, перехрестівських аматорів та гостей із сусіднього Копійківського клубу додали гарного настрою всім, хто прийшов на свято.

Цього справді радісного дня ніхто не залишився без уваги. Громада подбала про пам’ятні призи для всіх майстринь, які представили свої роботи, а також для всіх трудових колективів, які взяли участь у Купальському дійстві. Також було досхочу наваристої юшки та надзвичайно смачної каші, якими пригощали всіх бажаючих.

Приємним сюрпризом стала і безпрограшна лотерея, яку провів колектив Затишанського навчально-виховного комплексу.

«Хочу подякувати всім, хто працював над організацією свята Івана Купала, – відзначив голова Затишанської громади Геннадій Миколайович Топольницький. – Когось відзначити персонально не можу, бо всі доклали чимало зусиль, аби свято пройшло на високому рівні. Очевидно, що наші люди вже скучили за такими масовими заходами, коли можна відпочити душею і в чудовій атмосфері зустрітися зі своїми друзями та знайомими. Тож будемо відзначати свята частіше, бо жителі нашої дружної громади вміють не лише добре працювати, а й гучно веселитися!»