У ГАННИ ПІКУЛЬ – НОВОСІЛЛЯ!

Дата: 09.07.2021 12:01

Нинішній липневий день залишиться в памяті цієї молодої жінки на все життя – адже сьогодні їй вручили ключі від власного будинку.

Ганна Юхимівна Пікуль – жителька Дружелюбівки Затишанської громади. Так сталося, що вона належить до числа осіб, позбавлених батьківського піклування і перебувала під опікою.

За рахунок коштів державної субвенції Затишанська громада придбала для Ганни житло у мальовничому селі Старостине Роздільнянського району і тепер жінка з маленькою дитиною матиме свій будинок.

«Це вже другий дім, що придбала Затишанська громада в цьому році для осіб, позбавлених батьківського піклування, – розповіла начальник відділу з питань соціальної та сімейної політики Затишанської селищної ради Ольга Павлівна Пустомельник. – До кінця року плануємо купити ще два будинки».