ПРИВІТАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 05.07.2021 12:19

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Альона Камалівна Мирзакірова привітали колектив Захарівського відділення поліції з професійним святом.

З нагоди Дня поліції України голова громади вручив співробітникам цінний подарунок – телевізор.

Також Геннадій Миколайович відзначив Грамотами Затишанської селищної ради кращих представників поліції:

- Миндру Олесю Василівну, капітана поліції, інспектора з адміністративної практики сектору превенції;

- Тодорашко Тетяну Анатоліївну, діловода;

- Демешканта Дениса Володимировича, сержанта поліції, поліцейського водія логістики;

- Андрущака Дениса Олександровича, старшого сержанта поліції, помічника чергового чергової частини;

- Шевченка Романа Олексійовича, капітана поліції,  старшого інспектора-чергового чергової частини;

- Буковського Костянтина Олександровича, старшого оперуповневаженого СКП.

Звертаючись до колективу поліцейських, Г.М.Топольницький відзначив готовність Затишанської громади підтримувати поліцію у щоденній праці. Для більш оперативного реагування на різні злочини селищна рада вже встановила систему відеонагляду в селищі Затишшя і матеріалами з камер неодноразово користувалися правоохоронці.

Також планується втілити в життя проект «Поліцейський громади» і перші кроки в цьому напрямку вже зроблено – підписано меморандум про співпрацю, з депутатами селищної ради погоджено питання щодо виділення коштів на придбання службового автомобіля. Тож Затишанська громада робить все можливе для запобігання злочинності і щиро вдячна поліцейським за плідну співпрацю.