ПРИЙОМ В СЕЛІ ТОРОСОВЕ

Дата: 25.06.2021 15:25

Сьогодні Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький здійснив прийом громадян в селі Торосове.

До нього звернулася місцева жителька з проблемою обкошування трави на прилеглій до її приватного будинку території. Зараз, після рясних дощів, справді багато всілякої зелені. Представники комунального підприємства та відповідальні трудівники на місцях просто не встигають косити скрізь і одночасно. Ця робота триває щодня, тож треба набратися трохи терпіння.

Великою проблемою для більшої половини жителів села Торосове була відсутність води в кранах через поломку насосу на артсвердловині. Усунення несправності вимагало залучення автокрану, проте через рясні дощі він не міг доїхати місця поломки. І ось нарешті сьогодні із самого ранку спеціалісти взялися до ремонту. Наразі люди з водою.