ПОРУШИЛИ ПРОБЛЕМИ, ОЗВУЧИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ

Дата: 23.06.2021 14:56

Сьогодні особистий прийом громадян у Перехрестівському старостинському окрузі провів Затишанський селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький.

Зі своїми проблемами та пропозиціями до нього прийшло небагато громадян – спочатку з особистим питанням звернулася жителька с. Перехрестове, потім завітав місцевий бджоляр Микола Батичко. Чоловік цікавився порядком реєстрації пасіки, порушив тему безпечної обробки полів хімікатами (щоб не гинули бджоли) та запропонував хоча б два рази на рік проводити спільні збори орендарів земельних ділянок з пасічниками – для узгодження всіх нюансів роботи та уникнення непорозумінь у подальшому.

«Справді, діяльність і сільгоспвиробників і бджолярів надзвичайно важлива, – підтримав ідею спільних зборів Геннадій Миколайович Топольницький. – Тому треба працювати разом, дотримуючись всіх рекомендацій спеціалістів, щоб було безпечно для пасік і з можливістю дотримання всіх агротехнічних заходів».