БУДИНОК ДЛЯ ДИТИНИ, ПОЗБАВЛЕНОЇ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Дата: 22.06.2021 14:21

Сьогодні в житті Олега Баранова відбулася знакова подія – він отримав ключі від будинку, який для нього придбала Затишанська селищна рада за рахунок державної субвенції.

Урочисту мить з ним розділили начальник оргвідділу Валентина Григорівна Клапатюк та в.о. начальника служби у справах дітей Ольга Володимирівна Решетник.

Олег підшукав для себе житло самостійно – до душі йому припав невеликий впорядкований будинок у селищі Затишшя. Господарі залишили для нього найнеобхідніші меблі, тож хлопець цілком задоволений своєю новою оселею.

«Це перший будинок, що придбаний селищною радою в нинішньому році для осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, – розповіла начальник оргвідділу В.Клапатюк. – До кінця поточного року плануємо придбати ще три будинки».