ВЕЛИКИЙ ТРУДІВНИК І ЖИТТЄЛЮБ

Дата: 22.06.2021 10:44

У велике свято Трійці свій 90-річний ювілей відзначив житель селища Затишшя Тимофій Харлампійович Капріор. Сьогодні з привітаннями та подарунками до нього завітав селищний голова Геннадій Миколайович Топольницький.

Родина ювіляра радо зустрічала гостя – щирі і відкриті, подружжя Капріор щедро ділилися теплом своєї душі та позитивом. Їх затишний і впорядкований двір свідчив про те, що тут живуть справжні господарі, які люблять місце, в якому живуть.

Тимофій Харлампійович – великий трудівник. Свого часу він працював на міжрайбазі, а згодом – у колгоспі теслею.

У Капріорів п’ятеро дітей: по двоє від попередніх шлюбів і один спільний син. Родина живе у мирі і злагоді майже 50 років, радіє успіхам своїх онуків, тішиться правнуками. І хоч здоров’я вже підводить, в цій сімї радість і позитив на першому місці. Бо це основа життя, основа довголіття.

Тож залишайтеся, Тимофію Харлампійовичу, ще довго таким великим життєлюбом! Нехай доля подарує Вам багато добрих, щедрих і здорових років!