МЕДИКИ! ВАША ПРАЦЯ БЕЗЦІННА!

Дата: 18.06.2021 20:02

Сьогодні в Затишанському Будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт до Дня медичного працівника. З усіх куточків громади з’їхалися лікарі та санітарочки, медсестри амбулаторії та школи.

Теплими словами, квітами та подарунками їх вітали голова Затишанської громади Геннадій Топольницький, депутат Роздільнянської районної ради Олександр Нагорний, помічниця депутата Одеської обласної ради Валентина Крилова та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Затишанської селищної ради Тетяна Лисакова.

Щирими оплесками супроводжували на сцену глядачі медиків, яких нагороджували Грамотами за багаторічну і сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я громади, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Такі відзнаки отримали завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Перехрестове Володимир Петрович Возіян, медична сестра загальної практики сімейної медицини Світлана Федорівна Кучеренко та молодша медична сестра фельдшерського пункту села Торосове Світлана Вікторівна Чумак.

Керівництво громади подбало, щоб до Грамоти медики одержали квіти та пам’ятні подарунки.

Гарні презенти медикам вручили і  депутат Роздільнянської районної ради Олександр Нагорний та помічниця депутата Одеської обласної ради Валентина Крилова. Ще одним подарунком стане морська прогулянка в рамках програми «Канікули з Кузькевичем» на катамарані.

В цей святковий день поважні дати у своєму професійному житті відзначає лікар-стоматолог із Затишшя Віктор Михайлович Григоренко – 40 років медичної практики, 26 з яких очолював місцеву амбулаторію! Щирі вітання, оплески і пам’ятний подарунок справді розчулили лікаря.

Під святкування не забули й про медиків громади, які свого часу працювали в лікувальних закладах і сьогодні вже на заслуженому відпочинку. Це лікар-педіатр Зінаїда Дмитрівна Клапатюк, медичні сестри Валентина Василівна Мельцева, Ольга Миколаївна Крижанівська, Віра Миколаївна Гушан, Валентина Анатоліївна Митрофанова, Галина Михайлівна Кириленко, Світлана Миколаївна Лавренова, Катерина Іванівна Йорш, Раїса Михайлівна Терземан, Світлана Миколаївна Николаєва, Валентина Савеліївна Стан, Валентина Петрівна Поліщук, Валентина Михайлівна Поважнюк та Люсен Олексіївна Бузюн. Для кожної з них громада підготувала квіти і пам’ятні подарунки, які будуть доставлені всім, хто не зміг прийти на урочисті святкування до Будинку культури.

З нагоди свята медиків культпрацівники та аматори підготували змістовну концертну програму – виступи затишанських, перехрестівських та торосівських артистів сприймалися глядачами «на ура». Зі сцени звучали пісні різними мовами та у різних жанрах і публіка щиро віддавала свої гучні оплески.

«Це перше свято, що ми організували для наших дорогих медиків, –  розповів голова Затишанської громади Геннадій Топольницький. – Сподіваємося, нам вдалося порадувати людей у білих халатах і такі масові урочистості з нагоди їх професійного свята стануть традиційними».