КАПІТАЛЬНО РЕМОНТУЄТЬСЯ АМБУЛАТОРІЯ

Дата: 04.06.2021 10:48

В селі Перехрестове за рахунок коштів Затишанської селищної ради розпочався капітальний ремонт приміщення лікарняної амбулаторії.

У першу чергу проведено заміну системи опалення, водомережі та каналізації, очищено та відремонтовано вигрібну яму.

Після того, як висохне фундамент у котельні, буде встановлено новий котел та проведено випробування його роботи.

«Приміщення Перехрестівської амбулаторії ми плануємо розділити на дві частини, – розповів голова Затишанської громади Геннадій Миколайович Топольницький. –  В одному крилі буде медичний заклад, а в іншому – будівля для тимчасового перебування постраждалих від домашнього насилля. Систему опалення, водомережу та каналізаційні труби вже замінили, згодом заплановано ремонт електропроводки, стін, стелі та підлоги. Також збудується нова відмостка навколо приміщення та буде встелена тротуарна плитка у вигляді доріжки від амбулаторії до виходу з подвір’я. Сподіваюся, що нам вдасться втілити в життя все заплановане і медзаклад у Перехрестовому набуде зовсім іншого, привабливого вигляду – для комфорту колективу та зручності пацієнтів».