ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ

Дата: 24.05.2021 14:37
Кількість переглядів: 2025

В суботу, 22 травня, свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Торосове Єфросинія Костянтинівна Рошка.

З квітами, подарунками і теплими привітаннями до неї завітали голова Затишанської громади Геннадій Топольницький, староста Торосівського округу Марія Кущенко і начальник відділу з питань соціальної та сімейної політики Ольга Пустомельник.

Жінка все життя працювала в місцевому колгоспі – була дояркою, телятницею, різноробочою… Разом з чоловіком (нині покійним) виховали семеро дітей.

Щаслива Єфросинія Костянтинівна 18-ма онуками, тішиться успіхами 13-ти правнуків та однієї праправнучки.

На ювілей до іменинниці прийшли та приїхали практично всі рідні. Велика сім’я гучно відсвяткувала 90-річчя найстаршої представниці родини Рошка. Ми приєднуємося до всіх гарних привітань з нагоди ювілею та щиро бажаємо Єфросинії Костянтинівні ще багато щасливих років у колі дружної сім’ї.