ДАВАЙТЕ ВІДМОВИМОСЯ ВІД ШТУЧНИХ КВІТІВ!

Дата: 27.04.2021 16:24

Зовсім скоро розпочнуться поминальні дні і перед багатьма людьми постане вибір: які квіти нести на кладовище – живі чи штучні; подбати про здоровя живих чи зробити все «за звичкою».

Закликаємо жителів Затишанської громади зробити все ж таки свідомий вибір і, маючи бажання вшанувати померлих, не зашкодити живим. Адже всім відомо, що штучні квіти виробляються з пластику, який потім просто спалюється на територіях кладовищ або десятиліттями розкладається у грунті, забруднюючи повітря токсинами та викликаючи ризик захворіти на онкологію.

Тож давайте нести на цвинтар спокій, а не смертельно небезпечне сміття!

Зараз починають цвісти тюльпани, нарциси, царська корона та багато інших весняних рослин. Можна, зрештою, придбати живі квіти в магазинах і зробити свій внесок у збереження екології.

Будьмо свідомими людьми і подбаймо про своє майбутнє та про здорове майбутнє своїх дітей і онуків!