ВПОРЯДКОВУЮТЬСЯ КЛАДОВИЩА ГРОМАДИ

Дата: 05.04.2021 09:46

Директор комунального підприємства «Господар» Денис Кожухар організував проведення робіт з розчищення від чагарників кладовищ, що знаходяться на території Затишанської громади.

Троє працівників, найнятих за договором цивільно-правового характеру, трудяться на так званому «старому» цвинтарі по вулиці Центральній у Затишші. Вони забезпечені необхідним для роботи інструментом та витратними матеріалами. Головні зусилля трудівників спрямовані на знищення заростей у найбільш занедбаній частині – позаду обеліска загиблим землякам в роки Другої Світової війни.

«Тут є могили різних років поховань, – розповів Д.Кожухар. – Ми бачили захоронення 1950-х, за якими вже ніхто давно не доглядав. Щоправда, є й упорядковані місця поховань, але це дуже поодинокі випадки. Очевидно, що люди регулярно прибирають такі могилки, але навкруги стоять суцільні хащі. Завдання робітників – вирубати всі зарості, щоб кладовище проглядалося наскрізь і мало нормальний вигляд».

Аналогічна робота буде організована і в селах громади – по одній людині працюватимуть на цвинтарях у Перехрестовому та Загірї, двоє – в селі Торосове.

«Маю велике прохання до жителів Затишанської громади: коли ви прийдете впорядковувати могили своїх рідних та близьких – складайте, будь ласка, відходи за межами кладовища, – зауважив Д.Кожухар. – Тільки не хаотично, а в купи, щоб їх легше було прибрати з допомогою трактора. Нехай це будуть 2-3 великі купи, але не потрібно розтягувати сміття попід парканом цвинтаря. Давайте всі разом з відповідальністю поставимося до впорядкування кладовищ, щоб до поминальних днів вони стали чистими – так, як має бути по-людськи».