ВШАНУВАЛИ ВІДВАЖНИХ ЗЕМЛЯКІВ

Дата: 03.04.2021 17:38

Четвертого квітня 77 років тому було звільнено територію Захарівського району від нацистських окупантів.

Напередодні, 3 квітня 1944-го, біля станції Затишшя відбувся запеклий бій – радянські війська захопили станцію і перекрили залізничну колію «Котовськ – Одеса».

Наступного дня бійці Третього Українського фронту звільнили район від німецьких загарбників.

На фронтах Другої Світової війни воювало 430 жителів Затишшя, 280 бійців загинули…

З нагоди визволення нашого краю від нацистських окупантів у селищі Затишшя відбувся мітинг-реквієм. Голова громади Геннадій Топольницький, керівники структурних підрозділів селищної ради Олена Мирзакірова, Валентина Клапатюк, Надія Загорнюк та працівники культури поклали квіти до обеліска загиблим в роки Другої Світової війни землякам та хвилиною мовчання вшанували пам'ять відважних затишан.