ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ, ЩО СПОВНЕНИЙ СЮРПРИЗІВ

Дата: 06.03.2021 22:19

Цієї суботи Затишанський Будинок культури ледь вмістив тих, хто виявив бажання взяти участь у святковому концерті до 8 Березня. Незважаючи на доволі прохолодну погоду, люди із задоволенням прийшли до затишної глядацької зали, щоб насолодитися виступами своїх талановитих земляків-аматорів.

Аж ось звучить мелодія вальсу, і маленькі танцівниці розпочинають святкову програму.

Ведучі Олена Богусевич та Любава Крижановська промовляють зворушливі слова вітань матусям, бабусям, сестрам, подругам, донечкам, дружинам – всім, хто носить горде звання Жінки.

Для привітань жіноцтву на сцену запрошуються голова Затишанської територіальної громади Геннадій Миколайович Топольницький і начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Камалівна Мирзакірова.  Вони також вручили Грамоти та подарунки кращим з кращих представниць трудових колективів громади:

– Атаман Ірині Борисівні – начальнику станції Затишшя;

– Бережок Юлії Миколаївні – заступнику директора Торосівського НВК;

– Григоренко Олені Василівні – вчительці Затишанського НВК;

– Гулик Наталії Дмитрівні – вчительці Торосівського НВК;

– Дворецькій Людмилі Іванівні – асистенту вчителя, соціальному педагогу Затишанського НВК;

– Каблаш Тетяні Юріївні – медсестрі Центру первинної медико-санітарної допомоги Затишанської селищної ради;

– Камнєвій Людмилі Іванівні – вчительці Затишанського НВК;

– Мензатул Наталії Олександрівні – кухарю Центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

– Мутрук Ірині Юріївні – виховательці Перехрестівського НВК;

– Пирожанській Ларисі Олексіївні – техпрацівниці Перехрестівського НВК;

– Шворак Наталії Павлівні – головному економісту ТОВ «Агрокомодітіз».

Від імені всіх чоловіків громади до зали зі сцени спустилися учні місцевої школи Едуард Глух, Роман Опра та Нікіта Журавленко і під пісню «Кохайте жінку» у виконанні Олега Демчука кожній жінці вручили тюльпани.

Далі на сцену виходили місцеві аматори і радували глядачів чудовими піснями, танцями, гуморесками, віршами. Майже три години концертної програми пролетіли як одна мить. В залі панувала атмосфера радості, здивування, захоплення – настільки виступи були колоритними та зворушливими. А квіти і шампанське для всіх присутніх у залі додавали справді святкового настрою.

За такий заряд бадьорості напередодні свята 8 Березня глядачі бурхливими оплесками віддячили юному колективу «Фантазія», учасникам гуртка «Чомучки та Всезнайки», місцевим «зірочкам» Тетяні Гладинюк, Валентині Палійчук, Наталії Топольницькій, Наталії Зідрашко, Інні Шемоновській, Олегу Демчуку, а також чарівним працівницям Затишанського Будинку культури Наталії Маняк, Тетяні Шевченко, Наталії Будзило, Вікторії Поротіковій і, звичайно ж, директору закладу культури Надії Загорнюк, яка доклала немало зусиль для такого змістовного і вдалого концерту.

З прийдешнім святом 8 Березня вас, чарівні жінки Затишанської громади! Нехай такі, сповнені приємними сюрпризами дні, будуть у вас якомога частіше!