РЕМОНТУЄТЬСЯ ДРУГИЙ ПОВЕРХ ШКОЛИ

Дата: 24.12.2020 14:28

У приміщенні Затишанської школи стартували роботи щодо капітального ремонту чотирьох класів та коридору на другому поверсі.

Капремонт фінансується з бюджету Затишанської селищної ради.

«З 18 грудня затишанські учні перебувають на карантині у зв’язку з випадками захворюваності на коронавірус, а незабаром у них розпочнуться зимові канікули, тож ми вирішили скористатися цим часом і взятися за капітальний ремонт класів та коридору, – розповів голова Затишанської територіальної громади Геннадій Топольницький. – Влітку цього року, до початку занять 1 вересня, будівельна бригада встигла відремонтувати лише частину приміщень на другому поверсі школи. Тож решту доробляють зараз і ми дуже сподіваємося, що ремонт вдасться завершити до кінця січня».

Геннадій Миколайович додав, що в чотирьох класах буде капітально відремонтовано стелі, стіни та підлоги. Великі перетворення відбудуться і в коридорі, де, крім іншого, передбачається заміна старої дерев’яної підлоги – тут встелиться сучасна плитка. Також поточним ремонтом планується відремонтувати вбиральні на другому поверсі школи.

«У наступному році за кошти громади розпочнеться капітальний ремонт третього поверху Затишанської школи, – зауважила начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Олена Мирзакірова. – Відповідне фінансування депутати Затишанської селищної ради погодили під час вчорашньої сесії».