33 ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

Дата: 23.12.2020 16:59

Сьогодні під керівництвом голови Затишанської громади Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося пленарне засідання третьої сесії восьмого скликання Затишанської селищної ради.

Депутати вкотре продемонстрували неабияку активність, майже у повному складі взявши участь у сесії. Це свідчить про їх відповідальність перед своїми виборцями та бажання бути в курсі подій та планів громади.

Серед запрошених – старости сіл Торосове та Перехрестове Марія Петрівна Кущенко і Василь Іванович Грекуляк, начальник фінансово-економічного відділу Оксана Іванівна Романик, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Володимирівна Лисакова і директор комунального підприємства «Господар» Денис Олександрович Кожухар.

У першу чергу депутати затвердили низку програм Затишанської селищної ради:

• соціальної підтримки людей похилого віку;
  • соціального захисту населення;
  • відшкодування компенсації за перевезення пільговиків автомобільним та залізничним транспортом;
  • підтримки учасників бойових дій АТО та ООС;
  • проведення культурно-масових заходів на 2021 рік;
  • національно-патріотичного виховання дітей та молоді;
  • оздоровлення та відпочинку дітей;
  • розвитку фізкультури і спорту;
  • підтримки багатодітних сімей;
  • соціально-економічного та культурного розвитку;
  • роботи з обдарованими і талановитими дітьми;
  • шкільного харчування;
  • забезпечення житлових умов багатодітним сімям.

Далі розглянули блок питань щодо затвердження структури і штатної чисельності виконавчого апарату селищної ради, фінансового відділу, управління з питань освіти, культури та молодіжної політики, працівників закладів освіти, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, Затишанського Будинку культури, КП «Господар» та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

На завершення депутати підтримали проекти рішень щодо низки фінансових питань і затвердили бюджет Затишанської селищної ради на 2021 рік.

Засідання сесії тривало майже три години, було прийнято 33 проекти рішень. У депутатів практично не виникало запитань, бо доповідачі детально розповідали про тонкощі того чи іншого документа. До того ж, всі питання попередньо розглядалися на постійних комісіях селищної ради. Тож під час сесії депутати попрацювали доволі злагоджено.