ПЕРЕЛІК ТА СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 26.11.2020 14:46

Під час засідання першої сесії нового скликання Затишанської селищної ради, яке відбулося 25 листопада під керівництвом голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького, депутати прийняли проект рішення «Про постійні комісії Затишанської селищної ради».

Комісії утворюються з числа депутатів селищної ради для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань до чергової сесії.

У Затишанській селищній раді діють три постійні комісії.

Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку: голова – Валентина Тимофіївна Стрельбицька, члени комісії – Валентина Григорівна Клапатюк, Наталія Дмитрівна Топольницька, Наталія Павлівна Шворак, Любов Олексіївна Каблаш, Олександр Михайлович Готко, Тетяна Вікторівна Кульчицька.

Комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, регламенту та гуманітарних питань: голова – Наталія Олексіївна Годовенко, члени комісії – Тетяна Анатоліївна Єремчук, Ірина Владиславівна Лукінчук, Наталія Валеріївна Єміленко, Олена Камалівна Мирзакірова, Валентина Федорівна Грицюта, Ірина Павлівна Земляна.

Комісія з питань земельних відносин, охорони природи, благоустрою, комунальної власності та житлово-комунального господарства: голова – Олександр Васильович Маняк, члени комісії – Іван Миколайович Стан, Лариса Миколаївна Шумейко, Наталія Андріївна Мартинча, Руслан Миколайович Гайдай, Павло Павлович Пікуль, Віктор Михайлович Балта.

На першому засіданні утворених постійних комісій буде обрано заступника голови комісії та секретаря.