ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ

Дата: 05.11.2020 11:49

Затишанська територіальна виборча комісія оприлюднила результати місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня цього року.

На території Затишанської об’єднаної територіальної громади (включно з Перехрестівською сільською радою) зареєстровано 4862 виборці. В день голосування на виборчі дільниці прийшли 1736 громадян, явка склала 36,2 відсотки.

За підсумками волевиявлення жителів громади на посаду Затишанського селищного голови було обрано Геннадія Миколайовича ТОПОЛЬНИЦЬКОГО, 17.11.1961 року народження, освіта вища, безпартійний, балотувався від Одеської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». За діючого голову громади виборці віддали 1354 голоси.

На другому місці – ГОТКО Олександр Михайлович, який отримав 182 голоси.

На третьому місці – ТКАЧУК Микола Миколайович з 95 голосами.

На четвертому – ЯКОВЕНКО Валентина Іванівна (55 голосів).

Депутатами Затишанської селищної ради стали:

ОКРУГ №1: вулиці Суворова, Північна, Московська, Київська, Серьогіна, Перемоги, 8 Березня, Південна, Залізнична, Сінна, Степова, Зелена, Перекопська, Вишнева, Привокзальна, Шкільна, Пушкіна, Залізничні будки; село Скинешори.

На цьому окрузі 4 депутатських мандати. Їх отримали:

- Готко Олександр Михайлович, 25.07.1961 року народження від Одеської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

- Каблаш Любов Олексіївна, 26.11.1957 року народження, від Одеської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Кульчицька Тетяна Вікторівна, 28.04.1968 року народження, від Одеської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»;

- Шворак Наталія Павлівна, 26.05.1974 року народження, від Одеської обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

ОКРУГ №2: вулиці Ватутіна, Східна, Колгоспна, Торгова, Івана Франка, Елеваторна, Центральна (від №3 до 32), провулки Молодіжний, Шкільний, Суворова, Тихий, Поштовий; села Андрусова, Весела Балка, Дружелюбівка, Нова Григорівка.

На цьому окрузі 3 депутатських мандати. Їх отримали:

- Гайдай Руслан Миколайович, 23.01.1980 року народження, від Одеської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»;

- Пікуль Павло Павлович, 05.01.1986 року народження, від Одеської регіональної організації Політичної партії «ПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Шарабаріна Ілона Сергіївна, 20.02.1991 року народження, від Одеської регіональної організації Політичної партії «ПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

ОКРУГ №3: вулиці Комарова, Садова, Гагаріна, Михайлівська, Західна, Шевченка, Механізаторів, Центральна (від № 33 до 70), провулки Одеський, Гагаріна, Будівельний.

На цьому окрузі 4 депутатських мандатів. Їх отримали:

- Єміленко Наталія Валеріївна, 18.04.1977 року народження, від Одеської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»;

- Єремчук Тетяна Анатоліївна, 05.03.1956 року народження, від Одеської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

- Клапатюк Валентина Григорівна, 01.02.1962 року народження, від Регіональної організації політичної партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» в Одеській області;

- Топольницька Наталя Дмитрівна, 07.10.1973 року народження, від Одеської регіональної організації Політичної партії «ПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

ОКРУГ № 4: вулиці Корольова, Чкалова, Горького, Калинова, Робоча, Нова, села Загір’я, Краснопіль, Гедеримове Перше.

На цьому окрузі 3 депутатських мандати. Їх отримали:

- Лукіянчук Ірина Владиславівна, 24.04.1976 року народження, від Одеської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»;

- Маняк Олександр Васильович, 26.07.1972 року народження, від Одеської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»;

- Мирзакірова Олена Камалівна, 05.12.1970 року народження, від Регіональної організації політичної партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» в Одеській області.

ОКРУГ №5: села Торосове, Володимирівка, Іванівка, Малорошове.

На цьому окрузі 3 депутатських мандати. Їх отримали:

- Годовенко Наталія Олексіївна, 25.02.1962 року народження, від Одеської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»;

- Стан Іван Миколайович, 07.09.1969 року народження, від Одеської регіональної організації Політичної партії «ПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Ще двоє кандидатів Мартинча Наталія Андріївна 01.02.1979 року народження, від Одеської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та Сауляк Віктор Павлович, 01.07.1966 року народження, від Одеської регіональної організації Політичної партії «ПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» змагатимуться за депутатський мандат на повторному голосуванні.

ОКРУГ № 6: села Перехрестове Перше, Петрівка, Перехрестове – вулиці Виноградна, Ливарна, Залізнична, Шкільна, Вчительська, Кооперативна, Ніжніченко, провулок Виноградний.

На цьому окрузі 3 депутатських мандати. Їх отримали:

- Грицюта Валентина Федорівна, 21.01.1958 року народження, від Одеської регіональної організації Політичної партії «ПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

- Стрельбицька Валентина Тимофіївна, 04.09.1967 року народження, від Одеської обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»;

- Шумейко Лариса Миколаївна, 17.09.1968 року народження, від Одеської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

ОКРУГ № 7: село Перехрестове – вулиці Механізаторів, Поштова, Вишнева, Спортивна, Дорожна, Металістів, Миру, Новоселів, Привокзальна, Садова, Центральна.

На цьому окрузі 2 депутатських мандати. Їх отримали:

- Балта Віктор Михайлович, 23.03.1981 року народження, від Одеської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;

- Земляна Ірина Павлівна, 14.07.1981 року народження, від Одеської регіональної організаці Політичної партії «ПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Бажаємо голові громади та новообраним депутатам плідної роботи на подальший розвиток Затишанської ОТГ!