НАМ МАЙЖЕ ЧОТИРИ РОКИ: ДОРОГИ, ОСВІТЛЕННЯ, ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата: 22.10.2020 20:07

Ці питання є пріоритетними у діяльності голови Затишанської селищної ради Геннадія Миколайовича Топольницького. Адже саме хороші дороги, якісне нічне освітлення та безперебійне водопостачання дозволяють людям жити більш комфортно.

Якщо вести мову про покращення стану доріг в населених пунктах громади, то кожного року бюджетне фінансування на ремонт шляхів тільки збільшується. Так, у 2017 році було виділено майже 887 тисяч гривень, у 2018-му – 5 мільйонів 205 тисяч гривень, у 2019-му – понад 11 мільйонів гривень і за 9 місяців поточного року –  майже 9 мільйонів гривень.

За ці кошти проводилися капітальний та поточний ремонти доріг, грейдерування грунтових шляхів та підсипання дорожнього покриття щебенем.

Значно покращилася ситуація і в забезпеченні жителів громади якісною питною водою. У 2017 році на налагодження водопостачання з бюджету громади було виділено майже 303 тисячі гривень, у 2018-му – 327 тисяч гривень, торік – 1 мільйон 178 тисяч гривень і за цей рік – 765 тисяч гривень.

За рахунок цих коштів проводилися поточні та капітальні ремонти артсвердловин і водогонів, гідродинамічне чищення свердловин, очистка криниць громадського користування та придбання свердловинних насосів.

За останні роки в Затишанській ОТГ реалізовано десятки проектів з відновлення вуличного освітлення та будівництва нових ліхтарних ліній. На сьогодні практично всі вулиці в населених пунктах громади сяють вночі. Так, у 2017 році на ці роботи було виділено майже 744 тисячі гривень, у 2018 році – 2 мільйони 370 тис грн., у 2019 – 2 мільйони 524 тисячі гривень, а з початку нинішнього року – 1 мільйон 240 тисяч гривень.

Таке солідне фінансування з бюджету Затишанської ОТГ дозволило майже повністю зняти проблему нічного освітлення у великих та малих селах громади.