НАМ МАЙЖЕ ЧОТИРИ РОКИ!

Дата: 16.10.2020 10:20

У грудні наша славна Затишанська об’єднана територіальна громада відзначатиме чотири роки від заснування. Це був період напруженої роботи, прийняття відповідальних рішень, планування подальшого розвитку великих та малих сіл ОТГ з єдиною метою – зробити життя людей більш комфортним. Це було і залишається основним завданням голови громади Геннадія Миколайовича Топольницького, а також депутатів і працівників селищної ради.

Сьогодні нам є про що звітувати перед жителями ОТГ. Тому пропонуємо пригадати деякі моменти з життя громади – про наші досягнення та реалізовані проекти.

Перший пост присвячується МЕДИЦИНІ – Центру первинної медико-санітарної допомоги Затишанської селищної ради.

На фото ви бачите етапи від капітального ремонту приміщення до оснащення сучасним обладнанням та прийому пацієнтів.

Всі роботи щодо створення умов для роботи медиків виконані за рахунок бюджетних коштів громади.

За кошти ОТГ також закуплено сучасні аналізатори сечі та крові, електрокардіограф (нині є два таких апарати), пульсоксиметри, безконтактні термометри, бактерицидні опромінювачі, стерилізатори, електронні дитячі ваги та інше.

На черзі – придбання автомобіля «Renault» для виїзду медиків на виклики.