ЩЕ ДВА НОВИХ ВОДОГОНИ

Дата: 24.09.2020 16:46

Завершено будівництво нового водогону по вулиці Михайлівській у селищі Затишшя. Загальна протяжність мережі склала 1150 метрів. Після кількох днів випробування нової мережі, сьогодні місцеві жителі вже з нормальним тиском води.

У середу, 23 вересня, працівники підрядної організації розпочали будівництво водомережі по вулиці Механізаторів. Тут буде нова лінія протяжністю 505 метрів.

Всі роботи проводяться за рахунок бюджетних коштів Затишанської селищної ради.

«Найближчими днями планується також забезпечити якісною питною водою жителів вулиці Чкалова та провулку Поштового, – розповів голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький. – Тут новий водогін, але є проблеми з водонапірною баштою, яка знаходиться у власності приватної особи. Щоб вирішити це складне питання, ми думаємо під’єднати водомережу по Чкалова до іншої башти, що знаходиться за залізничними коліями».