ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЗАТИШШЯ!

Дата: 18.09.2020 08:52

У зв’язку з виявленням коронавірусу в людини, яка працює в Затишанському НВК та Будинку культури та з метою запобігання подальшого розповсюдження захворюваності, рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Затишанської селищної ради з 18 вересня по 2 жовтня включно Затишанські школа, Будинок культури та бібліотека закриті на карантин. Навчання та робота закладів освіти та культури буде проводитися в дистанційній формі. Керівництво громади та адміністрація школи проводить постійний моніторинг захворюваності серед учнів та працівників закладів.

Наступне засідання комісії ТЕБ та НС Затишанської селищної ради відбудеться 25 вересня, де буде прийняте рішення про подальшу форму навчання.

Дорогі, односельці!

Зберігайте спокій, частіше мийте руки, користуйтеся антисептиком, носіть захисні маски, обмежте свою присутність у місцях скупчення людей і будьте здорові!