ГРЕЙДЕРУЮТЬСЯ ГРУНТОВІ ДОРОГИ

Дата: 17.09.2020 16:50

Вже тиждень у населених пунктах Затишанської громади працює грейдер, який вирівнює грунтові шляхи.

«Роботи розпочалися із села Скінешори, – розповів голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький. – Потім техніка переїхала до Затишшя, грейдеруючи проїжджу частину по вулицях Східній, Крупської і спуск до вулиці Колгоспної. Були спроби вирівняти ще й дорогу по вулиці Південній, але вони виявилися невдалими. Адже земля дуже суха і якісно провести грейдерування не завжди виходить. Тому після закінчення запланованих робіт у селах громади техніка знову повернеться на вулицю Південну».

Геннадій Миколайович додав, що також вже прогрейдеровано грунтові шляхи у селах Загір’я і Торосове (тут техніка працювала три дні).

Нині впорядковуються дороги в селі Дружелюбівка, а після цього грейдер перейде до Гедеримового.