РЕМОНТ ФЕЛЬДШЕРСЬКОГО ПУНКТУ ЗАВЕРШЕНО

Дата: 08.09.2020 16:44

Сьогодні керівництвом громади проводився прийом будівлі фельдшерського пункту в селі Торосове після капітального ремонту.

Голова Затишанської селищної ради Геннадій Топольницький разом з головним лікарем центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяною Лисаковою, фельдшером Євгеном Морським та керівником підрядної організації оглянули щойно впорядковані приміщення. Ремонт дійсно вражає: сучасна оглядова кімната, кабінет фельдшера, всі побутові зручності створюють гідні умови для роботи медика та перебування пацієнтів.

«Хоч ремонтні роботи тривали досить довго – більше чотирьох місяців, та ми цілком задоволені кінцевим результатом, – розповів голова ОТГ Геннадій Топольницький. – Поки що фельдшер користуватиметься існуючими меблями, та в міру необхідності ми будемо оновлювати інтер’єр, закупимо необхідне медичне обладнання, щоб жителі Торосового могли отримувати максимум медичних послуг на місці».