ЧЕРГОВА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 28.08.2020 15:47

Сьогодні під керівництвом голови Геннадія Миколайовича Топольницького відбулося засідання чергової сесії Затишанської селищної ради.

На розгляд депутатів було винесено чимало питань життєдіяльності громади. Йшлося про виділення коштів на придбання службового житла лікарям Захарівської центральної районної лікарні, фінансову підтримку райдержадміністрації та управління соціального захисту населення РДА.

Депутати також затвердили зміни у штатній чисельності працівників Торосівського НВК у зв’язку з відкриттям ще однієї групи дитсадка,  підтримали пропозицію голови ОТГ щодо виплати грошової премії талановитим учням, внесли зміни до бюджету та розглянули ряд земельних питань.

Більш детально про прийняті депутатами рішення читайте в наступних оновленнях новин.