ГУЧНО Й ВЕСЕЛО СВЯТКУВАЛИ В ТОРОСОВОМУ

Дата: 26.08.2020 12:00

Минулої суботи працівники культури села Торосове підготували і провели для своїх односельців чудове свято, приурочене Дню Прапора та Дню Незалежності України.

На площі перед Будинком культури зібралися всі, хто шанує і любить ці найбільші державні свята.

До учасників зібрання з вітальними словами звернулися голова Затишанської громади Геннадій Топольницький та місцевий староста Марія Кущенко. Вони також вручили грошові премії і грамоти депутату Затишанської селищної ради Івану Стан і завідувачці Торосівського Будинку культури Оксані Вадовській – за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток громади і вагомі досягнення в професійній діяльності.

Після офіційної частини розпочалася змістовна концертна програма. Перед торосівцями виступили місцеві аматори Наталя Березанцева, Надія Малєвська, Надія Іванова, Раїса Терзман, а також бібліотекар Наталія Блащук, художній керівник Ольга Мельник, культорганізатор Інна Штаєва та дитячий хореографічний колектив.

Жителів Торосового порадували своїми яскравими виступами і гості із Затишшя – аматори сцени Наталія Топольницька, Наталя Зідрашко, Тетяна Гладинюк, Тетяна Шевченко, Наталія Будзило, Наталія Маняк та Вікторія Поротікова.

Поки тривав концерт, всі могли поласувати морозивом і попити смачної води, якими торосівців забезпечила Затишанська громада.

Свято вдалося на славу! Люди отримали масу задоволення від виступів своїх односельців та гостей. Завершилися урочистості народними гуляннями.