РЕМОНТУЄТЬСЯ ДАХ БУДИНКУ ПОБУТУ

Дата: 14.08.2020 11:42

Триває капітальний ремонт покрівлі приміщення Затишанського Будинку побуту. Роботи проводяться за рахунок коштів селищної ради.

Підрядна організація обиралася шляхом електронного аукціону через систему «Prozorro». Серед тих, хто виявив бажання провести капремонт даху, було чотири учасники. Проте перемогло підприємство, що запропонувало найнижчу ціну.

Такі аукціони дають непоганий результат, адже з допомогою торгів лише на одному об’єкті селищній раді вдалося зекономити понад 70 тисяч гривень.

«Цього року капремонт покрівлі приміщення Будинку побуту не входив до планів громади, – розповіла заступник голови Затишанської ОТГ Валентина Григорівна Клапатюк. – Роботи додав потужний весняний буревій та декілька дощів, які показали необхідність термінового капремонту даху. У Будинку побуту працюють декілька наших підприємців, які орендують приміщення і справно сплачують орендну плату. Тому ми маємо створити для них нормальні умови і не відтягувати цей процес до настання осінньої негоди».

Роботи з капітального ремонту даху приміщення Будинку побуту планується завершити через декілька днів.