МАЙЖЕ ГОТОВІ ДО ВІДКРИТТЯ

Дата: 29.07.2020 09:54

Ремонт другої половини приміщення дитячого садка у селі Торосове наближається до завершення. За кошти Затишанської ОТГ закуплені нові меблі, мякий інвентар та все необхідне для належної роботи дошкільного закладу.

Вчора начальник Управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради Олена Мирзакірова проінспектувала хід завершення ремонтних робіт і процес збору нових меблів.

– Для нової групи дитсадка, яка розрахована на 20 місць, ми закупили все необхідне, – розповіла О.Мирзакірова. – Сучасні шафки, яскраві ліжечка, зручні столики та стільчики, якісні постільні приналежності – матраци, подушки, ковдри, білизна, покривала – створюватимуть комфорт і затишок для торосівських діток. Думаю, що через декілька тижнів дитсадок буде готовий до відкриття.