КОМП’ЮТЕРИЗАЦІЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 27.07.2020 14:20

Навчальні заклади Затишанської громади повністю забезпечені комп’ютерною технікою для майбутніх першокласників.

Цієї суботи були доставлені інтерактивні дошки, ноутбуки, проектори, ламінатори та багатофункціональні пристрої серії «Фабрика друку Epson».

Кошти для придбання оргтехніки виділені на умовах співфінансування: 130 тисяч гривень – з бюджету Затишанської громади і 63 тисячі – з державного бюджету.

Крім цього, Затишанська ОТГ передбачила кошти на придбання меблів для Нової української школи (200 тисяч гривень) та дидактичного матеріалу (50 тисяч гривень).

– Вже три роки поспіль з бюджету нашої громади плануються видатки у розмірі 380 тисяч гривень для забезпечення класів Нової української школи, – розповіла начальник Управління освіти, культури та молодіжної політики Затишанської селищної ради Олена Мирзакірова. – Цього цілком достатньо, щоб на поточний рік придбати меблі, дидактичний матеріал та комп’ютерну техніку. Окремо виділяються кошти на капітальний ремонт класів. Тож щороку наші першачки приходять в абсолютно нові класи, які оснащені за всіма вимогами Нової української школи.

Відзначимо, що цього року в громаді буде три перших класи: два – у Затишші та один – у Торосовому.