БІБЛІОТЕКИ ЗАТИШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОПОВНИЛИСЯ НОВИМИ КНИЖКАМИ

Дата: 17.07.2020 09:34

Понад 500 примірників нових україномовних книг отримали цього тижня бібліотеки Затишанської ОТГ. Література буде цікавою для людей різного віку, адже у переліку чимало книжок для дітей, підлітків та представників старшого покоління.

Зокрема бібліотеки поповнилися працями класиків та сучасних авторів, дитячими енциклопедіями, книгами про війну на Сході України, політику, мистецтво, краєзнавство. Є також романи, серії на виховну тематику, атласи різного спрямування та багато іншої літератури.

Книги надійшли від Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського в рамках державної програми поповнення фондів публічних бібліотек.

– У минулому році бібліотеки Затишанської громади також отримали майже півтисячі примірників різних книг завдяки державній програмі поповнення бібліотечних фондів, – розповіла директор Затишанського Будинку культури Надія Загорнюк. – Також торік Затишанська селищна рада виділила 10 тисяч гривень на придбання літератури, яка має найбільший попит серед наших жителів – романів, детективів та книг для дітей. Тож за останні роки ми маємо якісне і відчутне поповнення фонду, що задовольнить вимоги наших читачів.

Зараз працівники Затишанської та Торосівської бібліотек проводять документальне оформлення нових книг і вже з наступного тижня жителі громади зможуть почитати отриману літературу.