Торосівська школа майже готова до нового навчального року

Дата: 10.06.2020 11:32

У школі села Торосове ремонтні роботи наближаються до завершення. Колектив навчального закладу потрудився на славу – практично всі класи, коридори, кухня, їдальня та інші приміщення оновлені і чекають учнів 1 вересня.

Голова Затишанської громади Геннадій Топольницький та начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Альона Мирзакірова щотижня інспектують хід робіт, на місці визначають потреби навчального закладу.

Цього року планується оновити меблі та обладнати за сучасними вимогами класи хімії і біології для старших учнів.

Для майбутніх першокласників теж буде все новим – починаючи від капітального ремонту приміщення і завершуючи меблями та необхідним для продуктивних уроків обладнанням.

Світлі й просторі класи, пофарбовані в яскраві кольори коридори, впорядкована прилегла територія з подвір’ям, встеленим плиткою, створюють якийсь особливий затишок і комфорт у торосівській школі.