Державна підтримка на утримання молодняка ВРХ не надаватиметься

Дата: 04.06.2020 09:50

У програмі розподілу бюджетних дотацій на тваринництво виділено всього 1 млрд гривень.

Відповідно до Постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 395 повідомляємо, що на 2020 рік дотації за цими напрямами НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.

Які напрями тваринництва отримають кошти держпідтримки у 2020 році?

Як повідомляється на сайті Міністерства агрополітики, вони наступні:

1) Дотація за наявні бджолосім’ї - надаватиметься на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.

2) Відшкодування вартості закуплених племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів - надаватиметься юридичним особам та фізичним особам-підприємцям (далі – суб’єктам господарювання) незалежно від організаційно-правової форми та форми власності за закуплені ними вітчизняні або імпортовані племінні тварини, бджоли, сперму та ембріони у розмірі – до 50 % вартості, але не більше ніж:

Детальніше ознайомитися з документом ви можете за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/395-2020-%D0%BF?fbclid=IwAR2WPr_WEL3UX5XQ1cjCo4exTJ1MNjSjEBE58lRwdeWSVQD0tX5H-lppVDs