РОЗПОРЯДЖЕННЯ Одеської обласної державної адміністрації від 16.08.2010 року № 670/А-2010 "Про заборону відвідування лісів та в’їзду транспортних засобів".

Дата: 27.05.2020 09:10

Відповідно до статті 31 Лісового кодексу України, Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року № 2728, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 березня 2005 року № 328/10608, з метою запобігання виникнення пожеж та оперативного на них реагування:

1. Заборонити відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки.

2. Головам районних державних адміністрацій спільно з Головним управлінням МВС України в Одеській області та Одеським обласним управлінням лісового господарства в період високої пожежної небезпеки забезпечити контроль за забороною відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з агропромислового комплексу.

4. Розпорядження набирає чинності з моменту опублікування в газеті "Одеські вісті".

Голова ОДА Е. Л. Матвійчук.