Дата: 21.05.2020 13:08

20 травня 2020 року святкувала 107-ми річчя найстарша жителька Затишанської об’єднаної територіальної громади Олена Іванівна Малєвська. Вітали найстаршого жителя громади голова Затишанської селищної ради Геннадій Миколайович Топольницький із колегами Клапатюк В. Г. та Мизакіровою О. К., заступник голови Захарівської районної ради Іванов В. М., голова громадської організації «Захарівська районна організація ветеранів України» Марковкін В.І., помічник депутата обласної ради Кузькевича М.Д., Крилова В.О. та головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату Захарівської районної державної адміністрації Одеської області Матвійчук О.С.

Життєий шлях Олени Іванівни був наповнений нелегкими випробуваннями долі. Працювати почала ще з дитинства. Їй було лише 10 років коли вона почала працювати на польових роботах. Далі працювала дояркою в Красноокнянському районі, в селі Росіянівці. Пережила Олена Іванівна голодомор 1932-1933 років, Другу Світову війну, відновлення господарства, голодомор 1947 року. Виховала двох дітей, має 7 внуків, 18 правнуків та 21 прапровнука. Нині довгожителька проживає в родині дочки Галини, в оточенні любові і шани її численних внуків, правнуків і праправнуків.