"ДОПОМОГАЄМО! ПІДТРИМУЄМО! ПОДОЛАЄМО!"

Дата: 14.04.2020 16:36

З метою подолання небежаних наслідків пандемії коронавірусу COVID-19, за ініціативи голови Затишанської селищної ради Топольницького Г. М. та за підтримки виконавчого комітету і депутатського корпусу в рамках соціального проекту "Допомагаємо! Підтримуємо! Подолаємо! підготовлено та розпочато доставку продуктових наборів жителям громади. Таку допомогу отримають 16 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, 110 багатодітних родин та люди похилого віку, яким більше 79 років (140 чоловік).

Напередодні, працівниками селищної ради було доставлено благодійну допомогу від корпорації "АТБ" 69 - ти жителям нашої громади, які її потребують в умовах карантину, у вигляді продуктових наборів.

З 3 квітня 2020 року Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.