В приміщенні Затишанської селищної ради відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради.

Дата: 13.02.2020 14:52

12 лютого поточного року, в приміщенні Затишанської селищної ради, відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради. У засіданні брали участь голова районної ради В. А. Думитрашко, його заступник - В. М. Іванов, працівники апарату районної ради, працівники районної державної адміністрації, голова селищної ради Г. М. Топольницький, працівники виконавчого апарату селищної ради, голови та представники сільських, селищної рад району, редактор газети "НовинаР" В.В. Майнич, головні лікарі первинної та вторинної медицини та інші.

На порядку денному засідання чотири питання:

1. Реформування системи охорони здоров'я та перспективи розвитку мережі первинної і вторинної медичної допомоги населенню. (Доповідачі: Ганзій А. М. - генеральний директор КНП "Захарівської центральна районна лікарня", Ганзій В. М. - головний лікар КП "Захарівської районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Лисакова Т. В. - головний лікар КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Затишанської селищної ради).

2. Встановлення та зміна цільового призначення земельних ділянок. Стан справ з розробки містобудівної документації в районі. ( Доповідачі: Заболотний М. Ф. - начальник управління Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівської у районах Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, Бондарчук С. В. - начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, енергетики та захисту довкілля Захарівської районної державної адміністрації, головний архітектор).

3. Про результати фінансової перевірки Затишанської селищної ради Південним офісом Держаудитслужби: практичний аналіз та рекомендації з усунення виявлених порушень. ( Доповідачі: Топольницький Г. М. - голова Затишанської селищної ради, Романтик О. І. - начальник фінансово-економічного відділу селищної ради, Іванов В. М. - заступник голови Захарівської районної ради).

4. Про заходи щодо запобігання та протидії корупції відповідно до Закону України "Про запобігання корупції". (Доповідач: Мартинюк Д. М. - головний спеціаліст з правових питань районної ради).

Засідання було змістовним та цікавим, а питання, що розглядались - актуальними. По завершенню засідання учасники відвідали амбулаторію загальної практики сімейної медицини смт. Затишшя КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Затишанської селищної ради.